OFERTA

Na swoje życie patrzeć można jedynie wstecz, a żyć tylko przyszłością. W teraźniejszej chwili możecie podjąć decyzje o zachowaniu tego, co ważne i ulotne. Nigdy nie będziecie żałować swojej decyzji, żałować możecie jedynie tego, że jej nie podjęliście. Zapraszam do zapoznania się z ofertą fotografowania.

Fotograf na ślub – Warszawa i okolice.

Poszukujecie profesjonalnego fotografa na swój ślub w Warszawie lub okolicach? Pragniecie, aby głębokie emocje i silne wzruszenie upamiętnione zostały w postaci pięknych, dynamicznych zdjęć? Wybierając mnie, jako swojego fotografa ślubnego otrzymacie jedyne w swoim rodzaju wizualne opowiadanie rozpoczynające rozdział Mąż i Żona.

Każdy ślub jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Fotografia ślubna ma obowiązek przedstawić w szczery sposób wszystkie ważne rozgrywające się sceny w trakcie przygotowania do ślubu, ceremonii ślubnej i wesela. Niesamowicie istotne jest uchwycenie prawdziwej radości, momentów wzruszeń, chwil emocjonalnych, zabawnych wydarzeń, niespodziewanych elementów, jakie zawsze towarzyszą w dniu ślubu.

Panna młoda pragnie upamiętnić siebie w przepięknej białej sukni, na której włożenie czekała całe życie. Profesjonalna fotografia ślubna jest w stanie oddać przeżycia wewnętrzne i zwizualizować szczególne momenty ekscytacji, uniesień, bajecznej atmosfery – a to wszystko w idealnym kadrze, na który ze wzruszeniem spoglądać będzie się w wielu momentach życia.

Zdjęcia w plenerze i sesje zdjęciowe na zewnątrz – Warszawa i okolice. W razie chęci ustalenia innej lokalizacji, skontaktuj się ze mną.

Twórcze zdjęcia w ciekawych plenerach to moja prawdziwa pasja. Opowiedzcie mi o swoich planach, a ja zadbam o unikalne fotografie, które staną się pretekstem do stworzenia niesamowitego reportażu. Potrafię tworzyć zdjęcia w praktycznie każdym krajobrazie, uwzględniając porę roku, oświetlenie, kontrastujące efekty, jak również zamysł artystyczny.

Mój zestaw fotograficzny przygotowany jest do pracy na zewnątrz, gwarantuję zawodowe ujęcia!

Fotografia dziecięca i portrety rodzinne Warszawa.

Każda rodzina to osobna historia pełna radości, śmiechu i wzruszeń. Szczególnie, kiedy pojawiają się dzieci, chcemy zamrozić czas i bez końca cieszyć się pełnymi emocji momentami. Fotografia dzieci jak żadna inna pobudza do odczuwania miłości. I ta miłość widoczna jest na zdjęciach, którymi dokumentuje życie wielu rodzin z Warszawy. Jestem z Wami we wszystkich uroczystych chwilach, prezentując pamiątki z czasów największego szczęścia. Specjalizuję się szczególnie w:

 1. Fotografii noworodków

 2. Fotografii niemowlaków

 3. Fotografia na chrzest

 4. Fotografia komunijna

 5. Fotografii dzieci

 6. Fotografii rodzinnych

 7. Naturalnych zdjęć portretowych

 8. Artystycznych zdjęć dzieci

 9. Pokoleniowych zdjęć rodzinnych

 10. Rodzinnych zdjęć okolicznościowych

Fotografia eventowa i obsługa fotograficzna szkoleń – Warszawa.

Przygotowując ważne wydarzenie nie zapomnij o odpowiedniej oprawie wizualnej. Fotografia eventowa w profesjonalny sposób udokumentuje Twoje przedsięwzięcie i pozwoli przygotować cenne materiały promocyjne. Możesz mi zlecić fotografowanie:

 • Fotografie z imprez, gal, eventów, bali, uroczystości

 • Profesjonalne fotografie szkoleń, kursów, seminariów, konferencji

 • Przygotowanie zdjęć do katalogów, prezentacji, ulotek, na bilbordy, do reklam

 • Fotografia komercyjna

 • Zdjęcia niestandardowe

Moje doświadczenie pozwala mi świadczyć kompleksowe usługi fotograficzne. Masz nietypowe, wymagające zlecenie? Skontaktuj się ze mną – jestem otwarty na nieszablonowe projekty. Potrafię także doskonale doradzić.

Inne dziedziny fotografii, które praktykuję:

 • Renowacja starych zniszczonych zdjęć (Warszawa)

 • Reprodukcje zdjęć

 • Fotografia packshotowa

 • Fotograf na przyjęcia (Warszawa)

 • Fotografia artystyczna

 • Zdjęcia do portfolio (Warszawa)